Kiszenie z Bajerem

Górskie wyprawy

DNI

4

Cena

500 ZŁ

CENA

20 euro

Dlaczego warto wziąć udział?

Chcemy razem z Wami powędrować, pośpiewać, popatrzeć na marznącą jarzębinę i na ostatnie w tym roku złoto bukowych liści. Posłuchamy o czym szumi płynący od wysokich Tatr Poprad, będziemy wyglądać srebrzystych ryb w jego bystrym nurcie. Powspominamy tegoroczne bliskie i dalekie wyjazdy. A na koniec poszatkujemy kapustę i wsadzimy ją do beczki. Niech kiśnie i czeka na grzyby i barszcz w świątecznym czasie.

Transport

Przejazd autokarem

Przewodnik

Opieka przewodnika

Noclegi

W cenie 3 noclegi

Wyżywienie

W cenie 3 śniadania

Bilety

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Opłaty

Opłaty drogowe
i parkingowe

Informacje o wycieczce

TERMIN

8 – 11 listopad 2020

Cena od osoby

Cena: 500 zł
+ 20 euro i główka białej kapusty na realizację programu

iNFORMACJE DODATKOWE

Cena zawiera:
– opiekę bardzo dobrego przewodnika
– muzykę
– transport komfortowym autokarem na trasie wycieczki
– trzy noclegi, trzy śniadania i trzy obiadokolacje
– bilety wstępu do Destylerni Nestvill i Zamku w Starej Lubowli
– ubezpieczenie, opłaty drogowe i parkingowe,
– udział w szatkowaniu i deptaniu kapusty!!!

Cena nie zawiera:
– napojów chłodzących

Program wycieczki

W samo południe ruszamy z Krakowa i jedziemy na południe, bo tam ciepło, bo tam cudnie. Po drodze przespacerujemy się po lesie pełnym dziwnych skał i zamku z piękną solną legendą. Osiądziemy w Piwnicznej – pięknym zdroju nad Popradem. Wieczorem tradycyjnie wylosujemy pokoje i radośnie pośpiewamy przy ognisku lub kominku.

A w Popradzie złote ryby.
Po śniadaniu ruszymy do na Jaworzynę Krynicką i powędrujemy do Bacówki pod Wierchomlą, zaśpiewamy tu pięknym krajobrazom i zejdziemy z muzyką w dolinę Popradu. Jakieś 5 godzin marszu i trochę pod górę. Wieczorem obejrzymy zdjęcia z naszych letnich wędrówek, sącząc węgierskie wino.

Przez granicę której nie było.
Ruszymy z Piwnicznej na Eliaszówkę i zejdziemy na południową stronę w dolinę Popradu. To też jakieś 5 godzin spaceru po górach, a po spacerze zwiedzimy pięknie położoną nad Popradem destylernię whisky. Wieczorem poszatkujemy kapuściane głowy i wsadzimy je do beczki. I niech sobie tam kisną, a my pośpiewamy tymczasem.

Dzień niepodległości
Po śniadaniu zwiedzimy zamek w Starej Lubowli gdzie zobaczymy klejnoty koronacyjne polskich królów, a potem ruszymy zobaczyć prawdziwe korony w jesiennych kolorach i przez góry na północ, by około 17 zakończyć naszą podróż w Krakowie.

Przewiń do góry